باسکول استیل

باسکول استیل پند

به جرأت می توان گفت که باسکول پند در مقایسه با محصولات رقبا از مستحکم ترین سازه برخوردار است و به همین دلیل نمونه های 30 ساله آن در صنایع مختلف از جمله خودروسازی،صنایع غذایی و دارویی، صنایع فلزی و صنایع مادر همچنان در حال بهره برداری هستند. بعد از تولید اولین نمونه از ترازو استیل پند و بازخورد مثبت آن از طرف صنایع غذایی و دارویی، تولید باسکول تمام استیل پند در دستور کار قرار گرفت.

انواع باسکول استیل پند

 باسکول پند در 4 دسته بندی کلی به صورت تمام فلز تولید می گردد:

  1. باسکول ثابت (Px9000) از 150 کیلو تا 500 کیلو
  2. باسکول چرخدار (Px9200) 500، 700 کیلو و 1 تن
  3. باسکول رولیک یا غلطکی (Px9100) 200 و 500 کیلو
  4. باسکول کفی (Px9800) 1 یک تن تا 5 تن

در بین این 4 دسته باسکول ثابت، باسکول چرخدار و باسکول کفی پند به صورت تمام فلز و تمام استیل تولید می گردند. از بین 4 نمایشگر صنعتی پند تنها نمایشگر PJ به 2 جنس تمام فلز و تمام استیل تولید می شود. به همین دلیل باسکول تمام استیل پند در هر ظرفیت و مدل با استفاده از این نوع اندیکاتور صنعتی طراحی و تولید شده است.

ویژگی های باسکول استیل پند

همانند ترازو تمام فلز و تمام استیل پند ویژگی های باسکول تمام فلز و باسکول تمام استیل پند یکسان می باشد. ویژگی هایی از قبیل اتصال به کامپیوتر، رله، نرم افزارهای حسابداری-انبارداری، قابلیت قطعه شمار و پارسنگ. در تولید باسکول استیل پند همچون ترازو استیل پند از ورق استیل گرید 304 استفاده شده است. صنایع دارویی همچون داروسازی اکتوورکو، داروسازی روژین، حکیم و سبحان دارو و صنایع غذایی از قبیل فراورده های گوشتی سولیکو کاله، زر ماکارون و میهن از بزرگترین مشتریان باسکول استیل پند می باشند.

خرید باسکول استیل پند

خدمت، پندی است که اموخته ایم!!

همانطور که می دانید در هر عملیات خرید، چه به صورت حضوری و چه اینترنتی، تطابق محصول خریداری شده با نیاز شما اولویت اول است. از طرف دیگر شرکت باسکول پند تنها تولید کننده ترازو و باسکول استیل در کشور می باشد. و محصولات تمام استیل ما به تازگی به بازار توزین کشور معرفی شده اند. به منظور اطمینان از اصالت محصول و قیمت آن، در زمان خرید اینترنتی باسکول استیل پند از طریق راه های ارتباطی در ج شده در وب سایت مستقیما با کارخانه و دفتر مرکزی شرکت صنایع پند در ارتباط باشید.

customer-service

مشاوره رایگان

توسط کارشناسان فروش صنایع پند

technical-support

خدمات پس از فروش

صنایع پند بعد از خرید در کنار شما

buy-button

خرید آنلاین

بصورت اینترنتی ثبت سفارش کنید

iran

ارسال به سراسر ایران

به شما نزدیک هستیم

سبد خرید
Sidebar
Start typing to see products you are looking for.

ورود | ثبت نام

در صنایع پند اکانت ندارید؟