صنعت توزین

برندهای برتر فعال در صنعت توزین

شرکت‌های فعال در صنعت توزین با هدف ارائه خدمات سنجش وزن به دیگر صنایع فعالیت می‌کنند. همانطور که مطلع هستید هر کارخانه و صنعتی فرآیند تولید متفاوتی دارد و به طبع نیازمند سیستم توزین اختصاصی شده است؛ مثلا ممکن است یک واحد تجاری در فرآیند تولید تنها از ترازو صنعتی استفاده کند اما یک کارخانه تولید محصول غذایی با استفاده از توزین نوار نقاله و ترازو صنعتی استیل محصولات خود را تولید و بسته بندی کند.

اصولا شرکت‌های تولید کننده ترازو فروشگاهی، ترازو صنعتی، ترازو آزمایشگاهی و باسکول محصولاتی  را بر اساس تجربه کاری و نیاز صنعت طراحی و تولید کرده‌اند تا رنج وسیعی از نیازهای صنعت را پوشش دهند. برای شرایط و موقعیت‌های جدید هم راهکارهای صنعتی ارائه می‌دهند.

در این مقاله برندهای معروف فعال در صنعت توزین معرفی شده و توضیحی خلاصه در مورد هر یک از آنها ارائه شده است.

 

گروه صنعتی DIGI

این گروه صنعتی (Teraoka Seiko) شامل 26 شرکت در ژاپن و سراسر جهان است. دپارتمان تحقیق و توسعه محصولات بر اساس ایده‌های جمع‌آوری‌ شده از محیط کار واقعی و از نوآوری‌های فناورانه به صورت مداوم در حال استفاده است.

بخش های کنترل کیفیت به طور مداوم دستورالعمل های کنترل کیفیت را بر اساس آخرین تحولات ارتقا می‌دهند تا محصولات جدیدی که ایده‌های دپارتمان تحقیق و توسعه در آنها پیاده سازی کرده‌اند با سطح کیفی بالا به بازار عرضه شوند.

محصولات توسعه یافته در دپارتمان تحقیق و توسعه در کارخانجات این برند در چند کشور مختلف تولید می‌شوند و از طریق شبکه های توزیع به پایانه‌های فروش در نزدیک به 150 کشور در سراسر جهان ارسال می‌شوند تا به دست مشتریان برسند.

توسعه در شرکت DIGI

سایت‌های توسعه فناوری در پنج کشور در سراسر جهان فعال هستند که بازخوردهای دریافتی از صنایع مختلف را به تغییرات نوآورانه و قابلیت‌های جدید تبدیل می‌کنند. لازم به ذکر است که این تغییرات بر اساس پیش بینی‌های تغییرات ممکن در آینده هم مورد بررسی قرار می‌گیرند.

تولید، کنترل کیفیت دقیق و لجستیک بهینه در شرکت DIGI

DIGI سایت‌های تولیدی را در چهار کشور راه‌اندازی کرده است، مواد اولیه را در سطح جهانی از کشورهای مختلفی تامین و توزیع بین سایت‌ها را بهینه می‌کند تا زمان تحویل را کاهش و در نتیجه بهره‌وری زنجیره‌ تامین افزایش یابد. استفاده کامل از تکنیک‌های بهینه سازی خط تولید و به‌ کارگیری تدابیر دقیق مدیریت کیفیت، تضمین می‌کند که این شرکت با بالاترین کیفیت کالا را به مشتریان خود تحویل می‌دهد. روش ارسال DSD که در این شرکت پیاده سازی شده است برای ارسال مستقیم کالا از کارخانه به مشتری نه تنها به کارایی، بلکه به پایداری نیز کمک می‌کند.

فروش و خدمات پس از فروش در شرکت DIGI

شرکت DIGI طیف وسیعی از محصولات را بر اساس استانداردهای بین المللی تولید می‌کند و آنها را از طریق شبکه فروش داخلی و بین المللی به حدود 150 کشور در سراسر جهان تحویل می‌دهد. مراکز تماس و میز خدمات آنها توسط پرسنل باتجربه ای مدیریت می‌شود تا برای رفع مشکلات راه کارهای عملی و سریع ارائه دهند.

این مجموعه همچنین از طریق طراحی محصول با قابلیت تعمیر و نگهداری از راه دور، رضایت مشتری بالایی کسب کرده است.

 

شرکت A&D

A&D از زمان تأسیس خود در سال 1977 به توسعه صنعت “سنجش و اندازه گیری” کمک شایانی کرده است. امروزه ابزارهای توزین و اندازه گیری این شرکت به طور گسترده در صنایع مختلف و در منازل مورد استفاده قرار می‌گیرند.

این شرکت در تمامی شرایط جهانی، چه زمانی که همه شرایط محیطی به نفع آنها بوده و چه زمانی که به دلایل مختلف متحمل ضرر و زیان شده اند از کیفیت محصولات خود به هیچ وجه کم نکرده‌اند. همین امر اعتبار بسیار بالایی برای شرکت تامین کرده است تا مشتریان در سرتاسر دنیا برای خرید محصولات اندازه گیری به آنها اعتماد کنند.

آنها بر این باورند که «شرایط طاقت‌ فرسا مانند رکود اقتصادی، نگرانی‌های انرژی، تروریسم، نرخ پایین زاد و ولد، پیری جمعیت، و سایر مسائل بهداشتی باعث تغییرات شگرف می‌شوند. آنها معتقدند که این چالش‌ها شرکت‌ها را ملزم می‌کند تا به گونه‌ای فعالیت کنند که بتوانند به تمامی مسائل پیچیده پاسخ‌های درستی بدهند بدون اینکه متحمل ضررهای هنگفت شوند.»

در این محیط چالش برانگیز، شرکت A&D اقدامات زیر را برای انعطاف‌ پذیر بودن در برابر تغییرات، توسعه مستمر محصولات A&D به سمت آینده و ایجاد ارزش در جامعه انجام می‌دهند.

برای ادامه رشد پایدار و در عین حال تمرکز بر آینده شرکت، این شرکت با تولید محصولات جدید به طور مداوم بازارهای جدیدی را پوشش می‌دهد. بعلاوه مدیران مجموعه دائما در تلاش‌اند تا با بهبود کارایی مدیریت سودآوری را برای خود و مشتریان افزایش دهند. آنها بدون وقفه نظرات و پیشنهادات مشتریان خود را دریافت و در صورت امکان آنها را در عملیات اجرایی خود پیاده سازی می‌کنند.

 

شرکت Rice Lake

Rice Lake Weighing Systems یک شرکت خانوادگی است که دارای گواهینامه ISO 9001:2015 است و از سال 1946 محصولات و لوازم مرتبط با اندازه گیری وزن را تولید و توزیع می‌کند. در این شرکت، فناوری های جدید پیشرفته با تجربیات صنعتی ادغام می‌شوند تا از طریق تحقیقات و طراحی پیشرفته آینده سیستم توزین را به بهترین شکل ممکن تامین کنند.

پایه های اصلی شرکت رایس لیک بر اساس کیفیت و خدمات مشتری بنا شده است. از طریق سه نسل مالکیت خانوادگی به جرات می‌توان گفت  Rice Lake Weighing Systems یک رهبر جهانی در اندازه گیری و کنترل فرآیند خودکار است.

Rice Lake بیش از 40000 محصول را با بیش از یک میلیون کالا را به بازار ارائه می‌دهد و برای ارسال این کالا ها به سرتاسر دنیا در همان روز یا روز بعد اقدام می‌کند.

سفر ۳۰ ساله این کسب و کار از سال ۱۹۴۶ که سرویس اندازه گیری توماس و جانسون در رایس لیک، ویسکانسین تاسیس شد، آغاز شده است.  در ان زمان با رونق تجارت خامه‌، پنیر و چوب، در این منطقه تقاضای زیادی برای خدمات اندازه‌ گیری خلق شد. پشتیبانی از محصولات فروخته شده در سال ۱۹۶۱ به اوج خود رسید و به شهرت این شرکت افزود، که در نهایت در سال ۱۹۷۱ این مجموعه به ساختمان بزرگتری در همان شهر نقل مکان کرد و ده سال بعد، یعنی در ۱۹۸۱ وسایل توزین الکترونیکی به سبد محصولات اضافه شد. در سال ۱۹۸۴ هم این شرکت خدمات توزین خط کاملی از محصولات با کیفیت و پشتیبانی مشتری را به مشتریان ارائه داد. تا سال ۲۰۰۰ این شرکت چندین دفتر در کشورهای دیگر تاسیس کرد، با یک تولید کننده ژاپنی قرارداد همکاری امضا کرد و یک شرکت فعال در همین حوزه را از رقیب خود خرید.

تا سال ۲۰۱۱ ظرفیت تولید این شرکت به طرز باور نکردنی افزایش یافت و این شرکت نیاز توزین صنایع مختلفی را پوشش داد. از سال ۲۰۱۳ تولید محصولات به اروپا راه یافت و یک شعبه تولید محصولات در ایتالیا راه اندازی شد.

سال ۲۰۱۸ هم یک مرکز در آلاباما آمریکا راه اندازی شد. در حال حاضر این شرکت یکی از قدرتمندترین و پیشرفته‌ترین شرکت‌های صنعت توزین است که برای رفع نیاز صنایع متنوعی قادر به تولید محصول است.

 

 شرکت CAS

شرکت CAS ، یکی دیگر از شرکت‌های تولید کننده جهانی ترازوهای صنعتی و تجاری است که از طریق شبکه جهانی توزیع در بیش از 120 کشور جهان محصولات خود را به فروش می‌رساند.

این شرکت از زمان شروع فعالیت خود از سال ۱۹۸۳ همواره تجهیزات با کیفیت و مقرون به صرفه تولید می‌کند.

دفتر مرکزی شرکت CAS در نیوجرسی ایالات متحده آمریکا است. از بین دفاتر بین المللی، دفتر کره جنوبی مرکز اصلی تحقیق و توسعه است و دفاتر بنگلادش، چین، هند، پاکستان، ترکیه، روسیه، ویتنام، آلمان، لهستان، استرالیا و نیوزلند تنها محصولات این شرکت را به فروش می‌رسانند.

 

شرکت METTLER TOLEDO

شرکت METTLER TOLEDO یکی دیگر از شرکت‌های به نام صنعت توزین است که در توسعه فن‌آوری‌های نوآورانه کنترل فرآیند، تسهیل جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل امن داده‌ها، تلاش برای ادغام نرم‌افزارهای پیشرفته، یادگیری ماشین و هوش مصنوعی، پیشگام است.

بهبودهای حاصل در این شرکت به مشتریان این امکان را می‌دهد تا اطلاعات جمع‌آوری‌ شده را به بینش‌های عملی تبدیل کنند تا کیفیت، ایمنی و بهره‌وری پایدار را به افزایش دهند.

راهکارهای صنعتی دیجیتال این شرکت تقریبا در سرتاسر جهان به کار گرفته می‌شود تا مشتریان به صورت پایدار کیفیت، ایمنی و قابلیت اطمینان را تجربه کنند.

راه حل های صنعتی دیجیتالی شرکت متلر تولدو امکان ادغام یکپارچه سازی با سیستم فناوری مشتریان را فراهم می‌سازد. سیستم‌های مدیریت محیط کار مانند LabX™، ProdX™، PipetteX و نرم‌افزار iC برای مدیریت فرآیند/جریان کاری توسط این شرکت توسعه یافته است. علاوه بر این، ابزارهای واقعیت مجازی برند متلر، تکنسین های خدمات را قادر می‌سازد تا پشتیبانی سریعی به مشتری ارائه دهند.

به عنوان بخشی از تحول دیجیتال، IoT (اینترنت اشیاء) کلید اتصال به شبکه اینترنت دستگاه های متلر، جمع آوری داده ها و پشتیبانی از مدیریت پیشرفته داده برای رفع نیازهای مشتریان فراهم شده است. متخصصان این شرکت در تلاش‌اند مدیریت ابزارها را در طول عمرشان با ارائه هشدارهای اولیه در مورد خرابی‌های احتمالی، کاهش زمان خرابی برنامه‌ ریزی نشده و افزایش قابلیت اطمینان بهبود دهند.

در راستای ارتقا اتوماسیون سازی و افزایش بهره وری در فروشگاه ها، روش‌های جدید خودکار سازی، نیاز به مداخله انسانی را کاهش می‌دهند و روش پیاده سازی امور اجرایی را متحول کرد‌ه‌اند. فراموش نکنید اتوماسیون فرآیندها را قابل اعتمادتر و سریعتر از همیشه در اختیار شما قرار می‌دهند.

این شرکت از طریق ایجاد زیرساخت شبکه فروش و خدمات، بیش از 5000 متخصص فروش و خدمات پس از فروش را برای مراقبت از تجهیزات شما در سرتاسر جهانی آموزش داده است.

محصولات شرکت متلر در ایالات متحده آمریکا، آلمان، بریتانیا، سوئیس و چین واقع شده است. گستردگی دفاتر در نقاط مختلف تضمین می‌کند که شرکت متلر نه فقط از نقطه نظر لجستیک، بلکه از نظر پاسخ سریع به نیازهای محلی همیشه به مشتریان خود بسیار نزدیک است. محصولات و خدمات این شرکت در بیش از صد کشور در دسترس مشتریان است.

 

شرکت بیزربا (Bizerba)

اگر شما در صنعت توزین فعال هستید، بدون شک نام شرکت بیزربا به گوشتان آشناست. این شرکت در سال 1983 به عنوان یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به Bizerba SE & Co. KG شروع به کار کرد و تمام مزایا و پشتیبانی بخشی از یک شرکت چند ملیتی را برای مشتریان خود فراهم ساخت.

Bizerba UK از یک تیم قوی مدیران فروش تشکیل شده است و یک تیم خدماتی متشکل از مهندسان با تجربه و خبره خدمات و متخصصان فنی پشتیبانی امور اجرایی این شرکت را انجام می‌دهند.

تنوع سبد محصولات شرکت بیزربا و همچنین پایگاه مشتریان آنها سال به سال در حال افزایش است که بیانگر افزایش سهم بازار این شرکت است. از مغازه‌های کوچکی مانند سوپرمارکت، قنادی، قصابی تا مجتمع های بزرگ تجاری مانند کارگاه‌ها و کارخانه‌ها بیزربا بهترین راه حل تضمینی است.

با هدف ارتقا کیفیت محصولات و توسعه کسب و کار، شرکت بیزربا دفتر مرکزی انگلستان را در یک مرکز بزرگ در میلتون کینز، باکینگهام راه اندازی کرده است.

در کنار فضاهای اداری و انبارهای بزرگ، ویژگی‌های پیشرفته‌تری مانند کارگاه‌های فنی داخلی برای هر یک از طیف‌های محصولات شرکت به همراه نمایشگاه‌های اختصاصی راه اندازی شده است تا مجموعه‌های کامل تجهیزات دائما در معرض نمایش باشند.

راه اندازی این نمایشگاه‌های دائمی در کنار سالن کنفرانس ها و اتاق جلسات به همراه کلاس‌های آموزشی نصب و خدمات یک مجموعه آموزشی اداری کاملی را در اختیار مشتریان قرار داده است.

تاریخچه بیزربا

بسیار عجیب است که بدانید در سال 2016، بیزربا 150 سالگی تاسیس خود را جشن گرفت. جهان در این مدت به سرعت تغییر کرده است و شرکت Bizerba نیز همگام با آن رو به جلو حرکت کرده است. تنها چیزی که در طول تاریخ شرکت ثابت مانده احساس خاص یک خانواده بودن و اراده بی وقفه برای دستیابی به بازارهای جهانی است. ثبات شرکت بیزربا که در گذر این سالهای که تکنولوژی با سرعت بالایی تغییر کرده است در بین شرکت‌های بزرگ بسیار نادر است.

 

شرکت تولیدی پند

گروه صنعتی پند در سال ۱۳۶۹ با هدف فعالیت در زمینه سیستم‌های توزین الکترونیکی و دیجیتال در ایران تأسیس شده است. اولین ترازوی دیجیتال در ایران توسط این گروه تولیدی به بازار کشور عرضه شد. تولید انواع ترازو اعم از ترازو فروشگاهی و ترازوی صنعتی و باسکولت‌های متحرک و ثابت با کاربردهای فروشگاهی، صنعتی، تجاری، و ریلی، این گروه صنعتی را در زمره بزرگترین تولید کنندگان ابزار دقیق در صنعت توزین کشور قرار داده است.

در تولید محصولات شرکت صنایع پند دو بخش مکانیک از مواد اولیه با بالاترین استاندارهای لازم و بخش الکترونیک از لودسل های مطابق استانداردهای جهانی مانند استاندارد OIML استفاده می‌شود.

آنچه امروز تحت عنوان سیستم‌های توزین در شرکت صنایع پند تولید می‌شود ریشه در نیاز حقیقی مصرف کنندگان این سیستم‌ها و منطبق بر خواسته‌های آنها است.

تولید و نصب هزاران نمونه موفق محصولات شرکت پند در صنایع مختلف فروشگاهی، صنعتی، تجاری و خدماتی گواهی بر کیفیت بالای محصولات است. در سال‌های اخیر تیم تحقیق و توسعه این شرکت هر ساله یک یا دو محصول جدید به مشتریان عرضه می‌کند تا نیازهای بیشتری را در صنایع مختلف برطرف کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *