باسکول

باسکول ثابت Px9000

150Kg - 300Kg - 500Kg

باسکول کفی Px9800

1ton - 2ton - 3ton - 5ton

باسکول کفی جکدار Px9800

1ton - 2ton - 3ton - 5ton

باسکول های تمام استیل

ثابت - چرخدار - کفی

باسکول پند

شرکت صنایع پند طیف متنوعی از سیستم های توزین دیجیتال از جمله ترازو و باسکول را تولید می کند. باسکول پند مانند ترازوی پند نوعی سیستم توزین دیجیتال بوده که از آن برای توزین  اجسام سنگین و نیمه سنگین استفاده می شود. باسکول پند در مدل های تمام فلز و تمام استیل و ظرفیت های مختلف از 100 کیلو تا 5 تن تولید می گردد. با قابلیت ارائه با 4 مدل نمایشگر صنعتی پند، ابن نوع سیستم توزین سنگین طیف متنوعی از از قابلیت ها را برای کسب و کار شما به همراه خواهد داشت. تنوع باسکول پند امکان استفاده از ان در اکثر صنایع از جمله صنایع مادر، صنایع شیمیایی، صنعت غذا و دارو، خودرو سازی، بسته بندی و پست، کشتارگاه ها، پرورش دام و طیور، شیلات و ابزیان، شالیکوبی، صنایع فلزی و قطعه سازی مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع باسکول پند

باسکول پند به 4 دسته کلی در اوزان مختلف از 150 کیلوگرم تا 5 تن تقسیم می شود:

  • باسکول ثابت Px9000
  • باسکول چرخدار Px9200
  • باسکول رولیک یا غلطکی Px9100
  • باسکول کفی Px9800

 از محصولات جدید شرکت می توان به باسکول تمام استیل پند اشاره نمود که در ظرفیت های 150، 500 و 700 کیلو (باسکول استیل ثابت و باسکول استیل چرخدار)و همچنین 1 تن تا 5 تن (باسکول کفی استیل) تولید می گردد. بعلاوه تمامی باسکول های تولیدی شرکت قابل ارائه با 4 مدل نمایشگر صنعتی پند با قابلیت های متنوع می باشند که با در نظر گرفتن 4 مدل دسته بندی کلی و باسکول استیل پند، تعداد مدل های باسکول پند به عدد 20 می رسد.

قابلیت های باسکول پند

همانطور که در پاراگراف قبل مطرح شد، با درنظر گرفتن نمایشگر های صنعتی پند و جنس بدنه،  20 مدل باسکول در شرکت صنایع پند تولید می گردد. فارق از جنس باسکول استیل پند، ویژگی های مشترک نمایشگر های صنعتی پند عبارتند از قابلیت قطعه شمار و پارسنگ، اتصال به کامپیوتر، رله، چاپگر، لیبل پرینتر، بارکد خوان و نرم افزارهای حسابداری-انبارداری. بعلاوه 2 نوع از اندیکاتورها یعنی نمایشگر StormP و نمایشگر Storm3DP به پرینتر حرارتی فراسی پر سرعت نیز مجهز می باشند.

قیمت باسکول پند

قیمت باسکول پند بر مبنای مدل آن و نوع نمایشگر متفاوت می باشد. بعلاوه در ماه های اخیر تغییرات نرخ ارز تاثیر بسزایی در قیمت تمام شده کارخانه های تولیدی بر جای گذاشته است. با اینحال شرکت پند تا به امروز تغییر قابل توجهی در قیمت باسکول پند اعمال نکرده است. برای اطمینان از قیمت کارخانه با استفاده از شماره تلفن های درج شده در وب سایت شرکت با دفتر مرکزی و کارخانه در ارتباط باشید.

خرید باسکول پند

خدمت، پندی است که اموخته ایم!!

بهترین راه برای خرید اینترنتی باسکول پند ارتباط مستقیم با کارخانه پند می باشد. پر واضح است که ارتباط مستقیم با دفتر مرکزی باسکول پند اطمینان خاطر از اصالت محصول، آشنایی با محصولات جدید و قیمت کارخانه را به همراه خواهد داشت. بعلاوه کارشناسان فروش مجموعه با مشاروه رایگان خرید باسکول پند در خدمت شما پندی های عزیز می باشند.

customer-service

مشاوره رایگان

توسط کارشناسان فروش صنایع پند

technical-support

خدمات پس از فروش

صنایع پند بعد از خرید در کنار شما

buy-button

خرید آنلاین

بصورت اینترنتی ثبت سفارش کنید

iran

ارسال به سراسر ایران

به شما نزدیک هستیم

Sidebar
Start typing to see products you are looking for.

ورود | ثبت نام

در صنایع پند اکانت ندارید؟