ترازوی فروشگاهی

ترازوی فروشگاهی پند

ترازوی پند، نامی آشنا در صنعت توزین کشور. شرکت صنایع پند به عنوان اولین تولید کننده ترازو و باسکول دیجیتال در کشور سیستم های دیجیتال سبک خود را در 2 دسته ترازو صنعتی و ترازو فروشگاهی و در 12 مدل تولید می کند. ترازو فروشگاهی بویژه ترازو پند یکی از مهم ترین تجهیزات انواع فروشگاه ها از جمله سوپر مارکت، میوه فروشی، آجیل و خشکبار و فرشگاه های زنجیره ایی می باشد. امروز با گذشت بیش از 30 سال از عمر شرکت ترازوهای فروشگاهی پند در اغلب فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع ترازو فروشگاهی پند

اولین نمونه از ترازوهای فروشگاهی پند تحت نام تجاری Px6000 تولید گردید. محصولی که نمونه های 30 ساله آن همچنان مورد استفاده قرار می گیرد. ترازوی پند مدل Px7500 دومین ترازو فروشگاهی پند و Px6500 سومین نمونه از دسته ترازو فروشگاهی پند می باشد. تفاوت بارز نمونه های جدید با ترازو پند قدیمی، نشان دادن 7 رقم قیمت واحد و 8 رقم قیمت کل  در کنار قابلیت اتصال به تمامی پایانه های بانکی از جمله سامان کیش، به پرداخت ملت، تجارت الکترونیک پارسیان، سپهر، ایران کیش و بانک شهر و همچیین اتصال به کامپیوتر، لیبل پرینتر، چاپگر و صندوق فروشگاهی می باشد. بعلاوه ترازوی پند به صورت پرینتردار با قابلیت ارئه انواع گزارشات از جمله گزارش روزانه، تجمیعی و فروش کل هر کالا را نشان می دهند.

ویژگی های ترازوی فروشگاهی پند

ترازوهای فروشگاهی پند تمامی قابلیت های مورد نیاز انواع فروشگاه ها از سوپرمارکت های کوچک تا فروشگاه های زنجیره ایی را به همراه دارند. در این میان ویژگی های بارز ترازو پند عبارتند از قابلیت قطعه شمار و پارسنگ، انواع گزارش گیری (تجمیعی و تفکیکی)، قابلیت اتصال به کامپیوتر، رله، لیبل پرینتر و چاپگر خارجی، بارکد خوان و نرم افزارهای حسابداری- انبارداری و همچنین قابلیت اتصال به تمامی پایانه های بانکی کشور از طریق پورت سریال. تمایز قابل توجه ترازوی فروشگاهی پند در مقایسه با محصولات رقیب قابلیت نشان دادن 7 رقم قیمت واحد و 8 رقم قیمت کل می باشد که بدون نیاز به هرگونه عملیات اضافی به راحتی ارقام بالاتر از 1 میلیون تومان تا 10 میلیون تومان در نمایشگر قیمت کل نمایش می دهد. بعلاوه به جز ترازوی پند مدل Px6000 سایر ترازوهای فروشگاهی پند مجهز به پرینتر حرارتی پر سرعت فارسی می باشند.

قیمت ترازو فروشگاهی پند

در زمان خرید هر کالا و محصولی عوامل متعددی دخیل می باشد. نوع محصول، کیفیت، جنس محصول، برند و قیمت. قیمت یکی از مهم ترین عوامل در تصمیم گیری خرید می باشد. . با توجه به حضور افراد سودجو در فروش محصولات تقلبی به جای ترازو و باسکول پند و برای اطمینان از اصالت و قیمت ترازو پند و باسکول پند و آشنایی و مشاروه رایگان در مورد محصولات جدید از طریق اطلاعات درج شده در وب سایت شرکت مستقیما با دفتر مرکزی شرکت صنایع پند در ارتباط باشید.

خرید ترازوی فروشگاهی پند

خدمت، پندی است که اموخته ایم!!

شرکت صنایع پند با بیش از 30 سال تجربه در تولید ترازو پند و 1 میلیون ترازو و باسکول پند در بازار، بیشترین میزان تجهیز توزین درکشور را دارد. پر واضح است که بهترین روش برای خرید ترازو پند ارتباط مستقیم با دفتر مرکزی شرکت ترازوی پند می باشد.  با در نظر گرفتن نقش اینترنت در تمامی کسب و کارها، دفتر مرکزی شرکت صنایع پند خرید اینترنتی ترازوی پند را در دستور کار قرار داده است. خرید ترازوی پند (چه ترازو فروشگاهی و ترازو صنعتی و باسکول پند)، خدمات پس از فروش و مشاوره رایگان خرید ترازوی پند از جمله خدمات دفتر مرکزی شرکت پند و وب سایت رسمی ترازو پند می باشد.

customer-service

مشاوره رایگان

توسط کارشناسان فروش صنایع پند

technical-support

خدمات پس از فروش

صنایع پند بعد از خرید در کنار شما

buy-button

خرید آنلاین

بصورت اینترنتی ثبت سفارش کنید

iran

ارسال به سراسر ایران

به شما نزدیک هستیم

Sidebar
Start typing to see products you are looking for.

ورود | ثبت نام

در صنایع پند اکانت ندارید؟