ترازو صنعتی

ترازوی صنعتی پند

در ایران، نام برند پند به صنعت کشور گره خورده است. ترازو و باسکول پند در تمامی صنایع از جمله صنایع سنگین (نفت، گاز و پتروشیمی)، صنایع غذایی و دارویی، صنایع شیمیایی، رنگ و رزین، صنایع فلزی و قطعه سازی، پست، بسته بندی، لاستیک سازی و خودروسازی مورد استفاده قرار می گیرد و محصولات 30 ساله برند پند همچنان در این صنایع فعال می باشند.  ترازوی پند در خط تولید این صنایع به منظور کنترل و اطمینان از وزن محصولات تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد. از ویژگی های ترازوی صنعتی پند و شرکت صنایع پند قابلیت سفارشی سازی محصولات صنعتی به منظور نصب و راه اندازی در خط تولید صنایع می باشد.

انواع ترازو صنعتی پند

سیستم های توزین سبک از جمله ترازوی پند در مدل ها و ظرفیت های مختلف و متنوعی تولید می گردد. ترازوی صنعتی پند در ظرفیت های 30، 50 و 70 کیلوگرم و به صورت علمک دار و بدون علمک تولید می گردند. همچنین ترازوی پند به صورت تمام فلز و تمام استیل در مجموع در 6 مدل تولید می شود. ترازو استیل پند به دلیل ویژگی های منحصربفرد جنس استیل از جمله استریل بودن، قابلیت شستشو، مقاومت در برابر خورندگی ترکیبات اسیدی و زنگ زدگی از ترازهای مورد پسند صنایع غذایی و دارویی به منظور کنترل کیفی محصولات تولیدی می باشد. از بزرگترین مشتریان ترازو استیل پند Px3000SS می توان به فراورده های گوشتی سولیکو کاله، زر ماکارون، میهن، داروسازی اکتوورکو، داروسازی روژین، حکیم و سبحان دارو اشاره نمود. انواع ترازو صنعتی پند به نام های تجاری پیش رو شناخته می شوند: سری 3000 در ظرفیت 30 کیلوگرم تحت نام های Px3000, Px3000L و ترازو تمام استیل پند Px3000SS، سری 7000 تحت نام های Px7000، Px7000L و ترازو تمام استیل پند Px7000SS

ویژگی های ترازو صنعتی پند

از مهم ترین ویژگی های ترازو صنعتی بویژه ترازو صنعتی پند استحکام سازه و مقاومت در برابر گرد و غبار، نفوذ آب، دمای بالا و به طور کلیدی مقاومت برابر محیط های خشن صنعتی می باشد. لودسل های مورد استفاده محصولات برند پند اعم از ترازو صنعتی، ترازو فروشگاهی و باسکول پند دارای درجه حفاظت بین المللی یا IP 67 (مخفف عبارت Ingress Protection) هستند؛ داشتن IP67 به معنای مقاومت در برابر نفوذ گرد و غبار و همجنین مقاومت در برابر نفوذ آب تا عمق 1 متری می باشد. تمامی ترازوهای صنعتی پند دارای قابلیت قطعه شمار، پارسنگ، قابلیت اتصال به کامپیوتر، رله و انواع نرم افزارهای حسابداری و صنعتی می باشند.

قیمت ترازوی صنعتی پند

قیمت هر کالا در کنار مواردی همچون مدل، کیفیت، جنس بدنه و برند از عوامل تاثیر گذار در خرید می باشد. ترازوی پند و باسکول پند در مدل ها و ظرفیت های متنوعی تولید می گردد. به منظور آشنایی با محصولات جدید برند پند، قیمت ترازو پند و قیمت باسکول پند و اطمینان از اصالت ترازوی پند و باسکول پند از طریق اطلاعات درج شده در وب سایت رسمی شرکت صنایع پند مستقیما با دفتر مرکزی و کارخانه پند در ارتباط باشید.

خرید ترازوی صنعتی پند

خدمت، پندی است که اموخته ایم!!

بی تردید بهترین و مطمئن ترین روش برای خرید محصولات یک شرکت از جمله ترازوی پند ارتباط مستقیم با دفتر مرکزی شرکت صنایع پند می باشد. از طرف دیگر با توجه نقش حیاتی اینترنت در تمامی کسب و کارها، خرید اینترنتی ترازوی پند به عنوان یکی اولویت استراتژی بازاریابی دیجیتال برند پند در نظر گرفته شده است. در این راستا وب سایت شرکت ترازو پند برای گسترش هرچه بیشتر سهم شرکت در بازار توزین کشور خدماتی از قبیل مشاروه رایگان خرید ترازوی پند، خدمات پس از فروش، معرفی ویژگی های ترازو و باسکول پند، آشنایی با محصولات جدید و سفارشی سازی ساخت و تولید باسکول پند از طریق تب باسکول ساز در وب سایت پند را ارائه می دهد. ارتباط مستقیم با دفتر مرکزی اطمینان و آسایش خاطر از کیفیت و اصالت ترازوی پند، گارانتی و خدمات پس از فروش بهینه و متعهدانه را به همراه خواهد داشت. برای برقراری ارتباط با شرکت پند از طریق وب سایت و فورم مشاروه رایگان و همچنین از طریق شماره تلفن های دفتر مرکزی با ما در ارتباط باشید.

customer-service

مشاوره رایگان

توسط کارشناسان فروش صنایع پند

technical-support

خدمات پس از فروش

صنایع پند بعد از خرید در کنار شما

buy-button

خرید آنلاین

بصورت اینترنتی ثبت سفارش کنید

iran

ارسال به سراسر ایران

به شما نزدیک هستیم

Sidebar
Start typing to see products you are looking for.

ورود | ثبت نام

در صنایع پند اکانت ندارید؟